Fellépők 2014

2014. június 14-22.
XIX. DUNA KARNEVÁL
Nemzetközi Multikulturális Fesztivál

Külföldi Vendégegyüttesek:

LENGYELORSZÁG:    Gazdasági Egyetem Sziléziai Táncegyüttese – Katowice
jún. 19. csütörtök 18.00    Lánchíd Verseny
jún. 20. péntek 20.00    Hagyományok Háza – Gála
jún. 21. szombat  15.00    Felvonulás, Vörösmarty tér
jún. 22. vasárnap  17.00    Békásmegyeri Karnevál

MOLDÁVIA:    ARCUSUL Táncegyüttes – Hincesti,
jún. 15. vasárnap 19.30    Üröm
jún. 17. kedd 15.00    Borvárosi Karnevál
jún. 18. szerda 18.00         Vörösmarty tér
jún. 19. csütörtök 18.00    Lánchíd Verseny
jún. 20. péntek 20.00    Hagyományok Háza – Gála
jún. 21. szombat  15.00    Felvonulás, Vörösmarty tér
jún. 22. vasárnap  17.00    Békásmegyeri Karnevál

ERDÉLY – ROMÁNIA:    Terbete Táncegyüttes – Zilah
jún. 15. vasárnap 19.30    Üröm
jún. 17. kedd 15.00    Borvárosi Karnevál
jún. 18. szerda 18.00         Vörösmarty tér
jún. 19. csütörtök 18.00    Lánchíd Verseny
jún. 20. péntek 20.00    Hagyományok Háza – Gála
jún. 21. szombat  15.00    Felvonulás, Vörösmarty tér

ERDÉLY – ROMÁNIA:    Zurboló Táncegyüttes – Kolozsvár
jún. 19. csütörtök 18.00    Lánchíd Verseny
jún. 20. péntek 20.00    Hagyományok Háza – Gála
jún. 21. szombat  15.00    Felvonulás, Vörösmarty tér

SZERBIA:       Mladost Avala Művészegyüttes – Belgrád
jún. 15. vasárnap 19.30    Üröm
jún. 17. kedd 15.00    Borvárosi Karnevál
jún. 18. szerda 18.00         Vörösmarty tér
jún. 19. csütörtök 18.00    Lánchíd Verseny
jún. 20. péntek 20.00    Hagyományok Háza – Gála
jún. 21. szombat  15.00    Felvonulás, Vörösmarty tér
jún. 22. vasárnap  17.00    Békásmegyeri Karnevál

TÖRÖKORSZÁG:    Égei Egyetem EKIN Táncegyüttese – Izmír
jún. 15. vasárnap 19.30    Üröm
jún. 17. kedd 15.00    Borvárosi Karnevál
jún. 18. szerda 18.00         Vörösmarty tér
jún. 19. csütörtök 18.00    Lánchíd Verseny
jún. 20. péntek 20.00    Hagyományok Háza – Gála
jún. 21. szombat  15.00    Felvonulás, Vörösmarty tér
21.00    Yunus Emre Intézet
jún. 22. vasárnap  17.00    Békásmegyeri Karnevál