Fellépők 2015

2015. JÚNIUS 13-21.
XX. DUNA KARNEVÁL
NEMZETKÖZI MULTIKULTURÁLIS FESZTIVÁL

Meghívott országok:

Bulgária – Trákia Állami Népi Együttes, Plovdiv
Erdély, Románia – Háromszék Táncegyüttes, Sepsiszentgyörgy
Erdély, Románia – Berkenye Táncegyüttes, Szilágycsehi
Fülöp-szigetek – Bayanihan Táncegyüttes, Manila
Görögország – Hellén Foklórtudományi Központ Táncegyüttese, Athén
Grúzia – Gurjaani Táncegyüttes, Gurjaani
Lengyelország – Marie Curie Sklodowska Egyetem Táncegyüttese, Lublin
Olaszország – Akragas Táncegyüttes, Agrigento
Szerbia – Mladost Avala Táncegyüttes, Belgrád
Szlovákia – Sluk Állami Táncegyüttes, Pozsony
Törökország – Égei Egyetem Táncegyüttese, Izmír


 

 

BULGÁRIA:   TRÁKIA Állami Népi EgyüttesPlovdiv
jún. 14. vasárnap 15:00   Felvonulás
jún. 15. hétfő 20:00   Kobuci Kert Nemzetközi Táncház
jún. 16. kedd 15:00   Borvárosi Karnevál
jún. 18. csütörtök 18:00   Lánchíd Verseny
jún. 19. péntek 20:00   Erkel Színház Európai Tánc Karaván
jún. 20. szombat 20:00   Margitszigeti Szabadtéri Színpad – Gála
jún. 21. vasárnap 19:30   Pesti Vigadó Zenei Gála

ERDÉLY – ROMÁNIA:   Háromszék TáncegyüttesSepsiszentgyörgy
jún. 19. péntek 20:00   Erkel Színház Európai Tánc Karaván
jún. 20. szombat 20:00   Margitszigeti Szabadtéri Színpad – Gála

ERDÉLY – ROMÁNIA:   Berkenye TáncegyüttesSzilágycsehi
jún. 14. vasárnap 15:00   Felvonulás
jún. 14. vasárnap 19:00   Békásmegyeri Karnevál
jún. 15. hétfő 20:00   Kobuci Kert Nemzetközi Táncház
jún. 16. kedd 15:00   Borvárosi Karnevál
jún. 18. csütörtök 18:00   Lánchíd Verseny

FÜLÖP-SZIGETEK:   BAYANIHAN TáncegyüttesManila
jún. 15. hétfő 20:00   Kobuci Kert Nemzetközi Táncház
jún. 17. szerda 18:30   Pesti Vigadó Nemzeti Est
jún. 18. csütörtök 18:00   Lánchíd Verseny
jún. 20. szombat 20:00   Margitszigeti Szabadtéri Színpad – Gála
jún. 21. vasárnap 19:30   Pesti Vigadó Zenei Gála

GÖRÖGORSZÁG:   EL.KE.LA.M TáncegyüttesAthén
jún. 14. vasárnap 15:00   Felvonulás
jún. 14. vasárnap 19:00   Békásmegyeri Karnevál
jún. 15. hétfő 20:00   Kobuci Kert Nemzetközi Táncház
jún. 16. kedd 15:00   Borvárosi Karnevál
jún. 18. csütörtök 18:00   Lánchíd Verseny
jún. 19. péntek 20:00   Erkel Színház Európai Tánc Karaván
jún. 20. szombat 20:00   Margitszigeti Szabadtéri Színpad – Gála
jún. 21. vasárnap 19:30   Pesti Vigadó Zenei Gála

GRÚZIA:   GURJAANI TáncegyüttesGurjaani
jún. 14. vasárnap 15:00   Felvonulás
jún. 14. vasárnap 19:00   Békásmegyeri Karnevál
jún. 15. hétfő 20:00   Kobuci Kert Nemzetközi Táncház
jún. 16. kedd 15:00   Borvárosi Karnevál
jún. 18. csütörtök 18:00   Lánchíd Verseny
jún. 20. szombat 20:00   Margitszigeti Szabadtéri Színpad – Gála
jún. 21. vasárnap 19:30   Pesti Vigadó Zenei Gála

LENGYELORSZÁG:   Marii Curie Sklodowska Egyetem TáncegyütteseLublin
jún. 14. vasárnap 15:00   Felvonulás
jún. 14. vasárnap 19:00   Békásmegyeri Karnevál
jún. 15. hétfő 20:00   Kobuci Kert Nemzetközi Táncház
jún. 16. kedd 15:00   Borvárosi Karnevál
jún. 18. csütörtök 18:00   Lánchíd Verseny
jún. 19. péntek 20:00   Erkel Színház Európai Tánc Karaván
jún. 20. szombat 20:00   Margitszigeti Szabadtéri Színpad – Gála
jún. 21. vasárnap 19:30   Pesti Vigadó Zenei Gála

OLASZORSZÁG:   AKRAGAS TáncegyüttesAgrigento
jún. 15. hétfő 20:00   Kobuci Kert Nemzetközi Táncház
jún. 16. kedd 15:00   Borvárosi Karnevál
jún. 18. csütörtök 18:00   Lánchíd Verseny
jún. 19. péntek 20:00   Erkel Színház Európai Tánc Karaván
jún. 20. szombat 20:00   Margitszigeti Szabadtéri Színpad – Gála

SZERBIA:   Mladost Avala MűvészegyüttesBelgrád
jún. 14. vasárnap 15:00   Felvonulás
jún. 15. hétfő 20:00   Kobuci Kert Nemzetközi Táncház
jún. 18. csütörtök 18:00   Lánchíd Verseny
jún. 20. szombat 20:00   Margitszigeti Szabadtéri Színpad – Gála
jún. 21. vasárnap 19:30   Pesti Vigadó Zenei Gála

SZLOVÁKIA:   SL’UK Állami Népi EgyüttesPozsony
jún. 18. csütörtök 18:00   Lánchíd Verseny
jún. 20. szombat 20:00   Margitszigeti Szabadtéri Színpad – Gála
jún. 21. vasárnap 19:30   Pesti Vigadó Zenei Gála

TÖRÖKORSZÁG:   Égei Egyetem EKIN TáncegyütteseIzmír
jún. 14. vasárnap 15:00   Felvonulás
jún. 15. hétfő 20:00   Kobuci Kert Nemzetközi Táncház
jún. 18. csütörtök 18:00   Lánchíd Verseny
jún. 19. péntek 20:00   Erkel Színház Európai Tánc Karaván
jún. 20. szombat 19:00   Yunus Emre Intézet
jún. 20. szombat 20:00   Margitszigeti Szabadtéri Színpad – Gála